Tävling i samarbete med Cotton Stories
Inlägget innehåller reklam & sponsring i samarbete med Cotton Stories
Ni anar inte hur lycklig jag är över detta! Vi har i samarbete med Cotton Stories fått hem världens finaste målning som är målad efter min absoluta favorit-ultraljudsbild! Jag är så galet imponerad och kan inte sluta titta på den!? Bilder kommer så fort den kommit upp på väggen?
Nu får vi även den stora äran att hålla en tävling i samarbete med Cotton Stories där en lycklig vinnare får en av sina ultraljudsbilder avmålade! Hur underbart är inte det?!?
Allt ni behöver göra för att delta i tävlingen är att svara på frågan;
Vad heter dom som har företaget Cotton Stories? (Förnamn räcker)
Pssst, ni finner kanske svaret på deras Instagram! Glöm heller inte att följa dom för att se alla deras underbara konstverk!?
Tävlingen pågår till och med 4 augusti klockan 20!
9 kommentarer
Johanna Nielsen
Josephine & Caroline!
Vilket vackert konstverk! ??
Viktorija
Caroline och Josephine
Emma
Josephine & Caroline!
Hoppas på att få mina tvillingars bild avmålad.
Cecilia Dahlstrom
Caroline & Josephine! 🙂
Ida
Josephine & Caroline
Vilka fantastiska konstverk! ❤️
Victoria
Åh ? Caroline och Josephine 🙂
twinmom
Stort grattis Victoria! Du är tävlingens vinnare! Jag kontaktar dig under kvällen på den mail du angett!?
Victoria
Åh stort stort tack! ? (igen). Blir så himla glad! ?
Katrin
Åh det skulle va så fantastiskt att få sätta upp den fianaste ultraljudsbilden av våran Lowe på väggen ? som föddes i januari i år.
Dom heter, Caroline Eklöf och Josephine Eklund.
Instagram @katrinaltvall