Tävlingen är sponsrad & i samarbete med Everyday Baby
Godmorgon fina ni! Dagens lucka är öppnad och idag hittar vi Everyday Baby! Dagens lyckliga vinnare får välja valfri produkt, färg och storlek i deras sortiment! Hur bra är inte det?!?
Everyday Babys nappflaskor är gjorda i glas och har ett skyddande silikon runt sig som gör att flaskan skyddas och kan till och med tappas från 3 meters höjd utan att skadas! Silikonen ändrar även färg när vätska i är för varm så du vet att du ger lagom varm dryck till ditt barn? Dom har även badmattor i form av fötter som funkar likadant. Du vet därför att barnen inte badar i för varmt vatten??
För att delta behöver du bara svara på frågan;
• Vad hade ni önskat för produkt om tomten kom med julklapp från Everyday Baby???
Tävlingen pågår till klockan 21.00 ikväll och vinnaren presenteras i ett eget inlägg efter det! Lycka till!✨ Glöm inte följa Everyday Baby på Instagram också!
En ny nappflaska hade vart toppen!
En flaska till lillasyster hade varit toppen ?
Stort grattis till vinsten! Jag kontaktar dig via mail?
Pipmuggen hade varit Såå bra till min dotter??
De där badorterna verkar ju helt lysande. Här har jag två bazooka ungar som vissa dagar kan bada tre gånger om de får. Dessutom har vi världens svåraste badkar att få bra temperatur i så de där fötterna skulle verkligen hjälpa!
Jag hade velat ha badfötterna eftersom mina barn älskar att bada 🙂